Kredyt bankowy pod zastaw samochodu

Weź naprawdę szybki i nie drogi kredyt bankowy bez zaświadczeń o dochodach pod zastaw samochodu. Nasza oferta to nie tylko Szczecin i całe województwo zachodniopomorskie. Działamy także na terenie całej Polski i dojeżdżamy do naszych klientów z  gotową dokumentacją i umową kredytową.

Jeśli zastanawiasz się skąd pilnie pożyczyć pieniądze na jakiś ważny cel i nie możesz czekać na pieniądze to zawsze możesz wziąć pożyczkę pod zastaw własnego auta. Największą zaletą takiego rozwiązania jest to, że przez cały okres trwania kredytu możesz bez przeszkód korzystać z auta i jeździć nim tak samo jak do tej pory.

Jest to tak zwane przewłaszczenie na zabezpieczenie i nie wymaga nawet wizyty u notariusza. Zastaw rejestrowy polega na dokonaniu odpowiedniego wpisu z karcie pojazdu w wydziale komunikacji w miejscu gdzie samochód został zarejestrowany. Można starać się o szybki kredyt pod auto, którego wiek nie przekracza 13 lat i naprawdę nie trzeba donosić żadnych zaświadczeń żeby go dostać. Wystarczą tylko same oświadczenia zarówno o zarobkach jak i o nie zaleganiu w urzędach ZUS i US.

Wyślij swój wniosek do nas z zapytaniem o taki kredyt, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą bezzwłocznie i przedstawi najkorzystniejsze rozwiązanie.